Binance, Coinbase ve O 9 Borsadan 20 Altcoin İçin Müjde!

Kripto para dünyası, hem Binance hem de Coinbase gibi köklü borsaların dalga yaratmasıyla birlikte çeşitli platformlarda yeni token listelemelerindeki artışla birlikte bir hareketlilik görmeye devam ediyor. İşte bazı önemli gelişmelerin dökümü…

Binance, yeni sözleşmeler listeliyor

Önde gelen kripto türev borsası Binance Futures, üç yeni kalıcı vadeli işlem sözleşmesini duyurdu. Bu sözleşmelerin lansmanıyla ticaret seçeneklerini genişletiyor: ENAUSDT, ETHFIUSDT ve 1000BONKUSDT. Bu sözleşmeler 2 Mayıs 2024’te belirli zamanlarda (sırasıyla 07:00 UTC, 07:15 UTC ve 07:30 UTC) yayınlanacak ve kullanıcılara 50 kata kadar kaldıraç sunacak. Bu hamle, kaldıraçlı pozisyonlarla ilişkili ilave riskle birlikte, temel varlıklara daha fazla maruz kalmak isteyen yatırımcılara hitap ediyor.

Diğer yandan Binance Vadeli İşlemler Kopya Ticareti, kripto ticareti alanına yeni başlayanların katılımını artırmak amacıyla iki yeni USDⓈ-M sözleşmesi ekledi: ENAUSDT ve WIFUSDT. 30 Nisan 2024, 09:00 UTC’den itibaren kullanıcılar artık bu özellikten yararlanarak deneyimli yatırımcıların portföy tahsislerini otomatik olarak kopyalayabilir. Bu sistem acemi yatırımcıların deneyimli profesyonellerden öğrenmelerine olanak tanır. Ardından zaman içinde potansiyel olarak kendi ticaret stratejilerini geliştirmelerine olanak tanır.

Coinbase, yol haritasına QCAD’i ekledi, fiyat yükseldi

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere ABD merkezli büyük kripto borsası Coinbase’ten de duyuru geldi. Conbase, varlık değerlendirme listesine QCAD’i (QCAD) ekledi. 29 Nisan 2024’te Twitter aracılığıyla yapılan duyuru, Coinbase’in bu tokenı gelecekte kendi platformlarında potansiyel olarak listeleme konusundaki ilgisini gösteriyor. Bu haber QCAD için önemli bir fiyat artışına neden oldu; DexTools verileri %523’lük muazzam bir artışı ortaya koyarak fiyatı 4,58 dolara yükseltti.

Birden çok borsada altcoin listeleme fırtınası

Geçtiğimiz 24 saat, çeşitli kripto para borsalarında önemli sayıda token listelenmesine tanık oldu. İşte dikkate değer girişlerden bazılarının kısa bir görüntüsü:

  • BitMart: Britt (BRITT/USDT), BlackCardCoin (BCCOIN/USDT), SNORT (SNORT/USDT)
  • Bitget: KATT DADDY (KATT/USDT), GPTVerse (GPTV/USDT)
  • MEXC: LunarStorm (LUST/USDT), All Street Bets (BETS/USDT), GPTVerse (GPTV/USDT), Renzo (REZ/USDT)
  • KuCoin: Kamino (KMNO/USDT), Renzo (REZ/USDT)
  • Bybit: Zentry (ZENT)
  • LBanka: Renzo (REZ/USDT)
  • Gate.io: Renzo (REZ/USDT)
  • OKX: RSIC•GENESIS•RUNE (RUNE/USDT)
  • Bitkub: Ethena (ENA)

Bu yeni listeleme akışı, kripto para birimi ekosisteminde devam eden büyümeyi ve dinamizmi vurguluyor. Bunların genellikle nispeten yeni projeler olduğunu ve yatırımcıların herhangi bir fon tahsis etmeden önce kapsamlı bir araştırma yapmaları gerektiğini unutmamak önemlidir.  Genel olarak, kripto para piyasası, yerleşik oyuncuların yeni özellikler sunması ve yatırımcıların dikkatini çekmek için yarışan sürekli yeni token akışıyla hızla gelişmeye devam ediyor. Her zaman olduğu gibi, sürekli değişen bu ortamda ilerlemek için bilgi sahibi olmak ve dikkatli olmak çok önemlidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir