‘Barzo, dağ ayısı olacak’ demişti! Aslı Bekiroğlu’ndan açıklama geldi

Uzun zamandır ekranlarda boy göstermeyen oyuncu Aslı Bekiroğlu, geçtiğimiz günlerde Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten’in YouTube programına konuk olmuştu.

Aşk hayatında bir türlü mutluluğu bulamayan ünlü güzel, Barzo, dağ ayısı adamlardan hoşlanırım. Bir adam ‘sus otur’ dediğinde seni oturtabiliyorsa o seksi oluyor.” demişti.

‘Veda Partisi’ filminin başrol oyuncularından Aslı Bekiroğlu, bir AVM’de gerçekleşen basın toplantısında neşeli halleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Set ortamının çok keyifli geçtiğini belirten Bekiroğlu, bu kez oynadığı karakterin bugüne kadarki rollerinden çok farklı olduğunu söyledi.

“YAKALANMA GİBİ DERTLERİM YOK”

Başarılı oyuncu, “Bugüne kadar oynadığım karakterlere ve kendime de ters bir karakteri canlandırdım. Hiçbir şey beğenmeyen birini oynadım. Somurtmak benim için kolay bir şey değil. O yüzden yapabildim mi, onu da merak ediyorum” dedi.

Bayramda tatile çıkacağını açıklayan güzel oyuncu, plajda görüntülenmekten çekinmediğini ifade etti: “35 kiloyken de çektiler, 50 kiloyken de çektiler. Plajda gazetecilere yakalanma gibi dertlerim yok.”

“BARZO DERKEN ŞAKA YAPIYORDUM”

Melis İşiten’in programında “Barzo, dağ ayısı olacak” diyen ve bu sözleriyle magazin gündemine oturan Bekiroğlu, bu yüzden çok linç edildiğinden yakındı.

Yanlış anlaşıldığını belirten ünlü oyuncu şu ifadeleri kullandı:

Kastım o değildi. Programda şakalaşırken sadece o kısmı alınca kötü gözükmüş herhalde. Espriyle söylenmiş bir söz. Orada demek istediğim, günümüzde erkekler süslü, ben ise eski usul, daha değer veren, iyi karakterli erkeklerden hoşlandığımı söylemek istedim. Yanlış kelimeleri seçmişim. Bugüne kadar hiçbir erkek arkadaşım barzo değildi. Çok içten ve samimi bir şey söyledim. Onu en kötü yerinden alıp yerin dibine sokuyorlar. Ama çok da önemsemiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir